American Horror Story

Rodzina Harmonów wprowadza się do strasznego domu w Los Angeles. Czy razem przetrwają trudne chwile?

„American Horror Story” – streszczenie

Ben (Dylan McDermott), jego żona Vivien (Connie Britton) i ich nastoletnia córka Violet (Taissa Farmiga) wyprowadzają się z Bostonu do Los Angeles. Zamieszkują w starej i pięknej posiadłości, która skrywa wiele tajemnic. Małżeństwo musi poradzić sobie z kryzysem po tym, jak Ben zdradził Vivien z młodą Hayden McClaine (Kate Mara). Lekarstwem może okazać się bliźniacza ciąża Vivien.

Ben jest psychiatrą i przyjmuje pacjentów w domu. Jednym z nich jest Tate Langdon (Evan Peters). Dziwny nastolatek skrywa mroczne tajemnice i ku przerażeniu Bena rozpoczyna związek z Violet. W ich życiu pojawia się również wścibska sąsiadka, Constance Langdon (Jessica Lange). Wszyscy próbują przekonać ich do wyprowadzki z domu. Harmonowie coraz częściej stają się świadkami licznych zjawisk paranormalnych. Wkrótce okaże się, że posiadłość jest nawiedzona przez duchy osób, które w niej zmarły.

„American Horror Story” – obsada

„American Horror Story” to amerykański serial stworzony przez Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka. Produkcja otrzymała 15 nominacji do nagród telewizyjnych Emmy i 2 statuetki. W obsadzie znaleźli się, m.in. Dylan McDermott, Jessica Lange, Connie Britton i Taissa Farmiga.

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

American Horror Story sezon 1 Po narodzinach American Horror Story sezon 1 Narodziny American Horror Story sezon 1 Przygaszone dzieci American Horror Story sezon 1 Straszna dziewczynka American Horror Story sezon 1 Rubber Man American Horror Story sezon 1 Dom otwarty American Horror Story sezon 1 Świnko, świnko American Horror Story sezon 1 Halloween, cz. 2 American Horror Story sezon 1 Halloween, cz. 1 American Horror Story sezon 1 Dom zbrodni American Horror Story sezon 1 Wtargnięcie American Horror Story sezon 1 Przeprowadzka