American Horror Story

Ten materiał nie jest obecnie dostępny. Aktualna oferta dostępna w sklep.player.pl

Rodzina Harmonów wprowadza się do strasznego domu w Los Angeles. Czy razem przetrwają trudne chwile?

„American Horror Story” – streszczenie

Ben (Dylan McDermott), jego żona Vivien (Connie Britton) i ich nastoletnia córka Violet (Taissa Farmiga) wyprowadzają się z Bostonu do Los Angeles. Zamieszkują w starej i pięknej posiadłości, która skrywa wiele tajemnic. Małżeństwo musi poradzić sobie z kryzysem po tym, jak Ben zdradził Vivien z młodą Hayden McClaine (Kate Mara). Lekarstwem może okazać się bliźniacza ciąża Vivien.

Ben jest psychiatrą i przyjmuje pacjentów w domu. Jednym z nich jest Tate Langdon (Evan Peters). Dziwny nastolatek skrywa mroczne tajemnice i ku przerażeniu Bena rozpoczyna związek z Violet. W ich życiu pojawia się również wścibska sąsiadka, Constance Langdon (Jessica Lange). Wszyscy próbują przekonać ich do wyprowadzki z domu. Harmonowie coraz częściej stają się świadkami licznych zjawisk paranormalnych. Wkrótce okaże się, że posiadłość jest nawiedzona przez duchy osób, które w niej zmarły.

„American Horror Story” – obsada

„American Horror Story” to amerykański serial stworzony przez Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka. Produkcja otrzymała 15 nominacji do nagród telewizyjnych Emmy i 2 statuetki. W obsadzie znaleźli się, m.in. Dylan McDermott, Jessica Lange, Connie Britton i Taissa Farmiga.

Gdzie obejrzeć?

Cały sezon serialu dostępny online na platformie VOD player.

American Horror Story, sezon 1Po narodzinach American Horror Story, sezon 1Narodziny American Horror Story, sezon 1Przygaszone dzieci American Horror Story, sezon 1Straszna dziewczynka American Horror Story, sezon 1Rubber Man American Horror Story, sezon 1Dom otwarty American Horror Story, sezon 1Świnko, świnko American Horror Story, sezon 1Halloween, cz. 2 American Horror Story, sezon 1Halloween, cz. 1 American Horror Story, sezon 1Dom zbrodni American Horror Story, sezon 1Wtargnięcie American Horror Story, sezon 1Przeprowadzka