Hotel Paradise

sezon 2 odcinek 37

Hotel Paradise 2

Nowe odcinki na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Wyeliminowanie Ivana z programu mocno osłabia pozycję Kamila w grupie. Jego jedyny sprzymierzeniec, który miał mu pomóc w realizacji planów i dojściu do finału, musiał pożegnać się z hotelem. Wyraźnie zagubiony Kamil, twardo odgrywa rolę niepokonanego i za wszelką cenę próbuje udowodnić swoją siłę. Mieszkańcy hotelu mają dość jego zachowania i unikają z nim kontaktu.  Kamil nie potrafi wybaczyć Łukaszowi jego decyzji  o rozdzieleniu Ani i Ivana. Wyraźnie urażony, próbuje go za to ukarać. Zaczyna  zaczepiać i  prowokować Łukasza. Dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań. Jako potoczą się losy obu panów?

Ania próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez Ivana i szuka wsparcia w Kamilu. Tylko jego darzy prawdziwym zaufaniem. Kamil przedstawia jej nową strategię działania, która będzie wymagała od niej sporego poświęcenia. Czy Ania zgodzi się na jego plan?

Dominika i Ata spędzają wspólnie czas na babskich pogaduchach. Dziewczyny nieoczekiwanie zbliżają się do siebie. Dominika dzieli się z nią wątpliwościami co do swojej relacji z Adamem. Boi się, że on liczy na coś więcej, a ona na ten moment widzi w nim tylko kumpla. Nadal wierzy, że może w hotelu coś jeszcze ją czeka.

Sonia, Robert, Ania i Artur spędzają cały dzień na wspólnej wyprawie. Niespodziewanie do ich grupy dołącza nowy uczestnik. Jak obecność nowego mieszkańca zmieni układ relacji w hotelu? Dla kogo będzie największym zagrożeniem?