Hotel Paradise

sezon 7 odcinek 48

Hotel Paradise 7

Największe emocje i najtrudniejsze decyzje przed nami! Czas na Wielki Finał siódmej edycji Hotelu Paradise. Podczas 10 tygodni, uczestnicy starali się z całych sił nawiązywać relacje, które miały stanowić dla nich gwarancję przetrwania w raju. Jedni podążali za głosem serca, inni kierowali się rozumem. Miłosne wyznania, strategiczne pakty, dotkliwe rozczarowania i zaskakujące decyzje -  ten sezon obfitował w wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czy finał także nas zadziwi?  

Ale zanim wydarzy się ten najważniejszy wieczór, finaliści otrzymają wiadomość od uczestników poprzednich edycji Hotelu Paradise. Za pomocą dołączonej mapy, odnajdą tajemnicza skrzynię, a w niej dwie złote kule, które sprowokują ich do rozmów o ścieżce lojalności. Ziarno niepewności zostanie zasiane… A gdy Kori i Roch przyznają, że najlepiej wspominają czas, który razem spędzili w parze, sytuacja znacznie się skomplikuje. Jak to wyznanie wpłynie na Jacka i Justynę?

O tym, która para zwycięży tradycyjne zadecydują byli mieszkańcy hotelu. Jak uargumentują swoje wybory? Jak rozłożą się głosy? Czy czekają nas jakieś niespodzianki? I na koniec poznamy odpowiedź na najważniejsze pytanie – miłość czy pieniądze? Co tym razem wydarzy się na ścieżce lojalności?