Sunny Bunnies Themes

Sunny Bunnies to pięć milutkich stworzeń, które żyją na Słońcu. Mogą one przedostać się na Ziemię, schodząc po promieniach słonecznych.

Sunny Bunnies Themes - opis

Zanim opuszczą gorący klimat, muszą włożyć kolorowe ciepłe płaszcze ze słonecznego futra, które chronią przed zmarznięciem. Sunny Bunnies są pełne radości, a każda nudna materia, na którą się natkną, zamienia się w ekscytującą grę. A każde miejsce, w którym się znajdują, na plac zabaw. Nie wszystko jednak wychodzi tak, jak to zaplanują. Ich działania często kończą się śmiesznymi i zabawnymi sytuacjami, ale zawsze znajdują rozwiązanie najtrudniejszych problemów - wszystko dzięki duchowi zespołu. Po zakończeniu gry wracają do domu, na Słońce.

Sunny Bunnies Themes - gdzie oglądać?

Bajka dla dzieci dostępna online w serwisie VOD player.

Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 9 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 8 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 7 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 6 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 5 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 4 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 3 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 2 Sunny Bunnies Themes, sezon 1, odcinek 1