LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City

Olivia przeprowadziła do Heartlake City, uroczego miasteczka zbudowanego wokół jeziora. Wie, że początki w nowym miejscu nigdy nie są łatwe.

„Lego Friends: Przyjaciele z miasta Heartlake” – gdzie obejrzeć?

Olivia przeprowadza się do miasta Heartlake gdzie poznać cztery niezwykłe koleżanki - Andreę, Emmę, Mię oraz Stephanie. Piątka dziewczyn przeżywa razem masę szalonych przygód i pomaga sobie w każdej sytuacji. Radosny serial dla dzieci przedstawiający perypetie grupy pomysłowych przyjaciółek. Akcja produkcji toczy się w przepięknym mieście zbudowanym z klocków lego, w którym wszystko jest możliwe.

„Lego Friends: Przyjaciele z miasta Heartlake” – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna online w serwisie VOD player.

LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 19 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 18 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 17 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 16 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 15 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 14 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 13 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 12 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 11 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 10 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 9 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 8 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 7 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 6 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 5 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 4 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 3 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 2 LEGO Friends: Przyjaciele z Heartlake City odcinek 1