Pora na przygodę!!

Opowieść o dwóch najlepszych przyjaciołach: Jake’u – magicznym psie o wielkim i dobrym sercu oraz Finnie – narwanym chłopcu, który ponad wszystko pragnie zostać bohaterem.

„Pora na przygodę!!” – streszczenie

Postapokaliptyczna kraina Ooo. Pełen energii chłopiec Finn i posiadający nadprzyrodzone zdolności czworonożny przyjaciel Jake przemierzają tajemniczy świat, który został dotknięty kataklizmem nuklearnym. Młodzieniec i jego pies co chwilę znajdują się w samym centrum wydarzeń. Ekscytujący serial przygodowy o przyjaźni, zaangażowaniu oraz odpowiedzialności za najbliższych w czasach ostatecznych.

„Pora na przygodę!!” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pora na przygodę!! sezon 4 Pamiętam Cię Pora na przygodę!! sezon 4 Punkt zapalny Pora na przygodę!! sezon 4 Stworzyłaś mnie Pora na przygodę!! sezon 4 Kto wygra? Pora na przygodę!! sezon 4 Pomiędzy czernią a bielą Pora na przygodę!! sezon 4 Synowie Marsa Pora na przygodę!! sezon 4 Królewna Ciastko Pora na przygodę!! sezon 4 Spacer w zaświatach Pora na przygodę!! sezon 4 Potworna narzeczona Pora na przygodę!! sezon 3 Fionna i Cake Pora na przygodę!! sezon 3 Bitwa czarodziejów Pora na przygodę!! sezon 3 Bez ruchu Pora na przygodę!! sezon 3 Potwór Pora na przygodę!! sezon 3 Zbyt młoda Pora na przygodę!! sezon 3 Zabójca Pora na przygodę!! sezon 3 Wpomnienia wspomnień Pora na przygodę!! sezon 3 Morituri te Salutamus Pora na przygodę!! sezon 3 Inwazja pięknisiów Pora na przygodę!! sezon 1 Restart Pora na przygodę!! sezon 1 Przywracanie systemu Pora na przygodę!! sezon 1 Pierwiastek Pora na przygodę!! sezon 1 Zwykły gość Pora na przygodę!! sezon 1 Bunia Pora na przygodę!! sezon 1 Muzyczna jama Pora na przygodę!! sezon 1 Pięć krótkich stołów Pora na przygodę!! sezon 1 Jestem mieczem Pora na przygodę!! sezon 1 W głębi groty Pora na przygodę!! sezon 1 Tajemnica korony Pora na przygodę!! sezon 1 Cienka żółta linia Pora na przygodę!! sezon 1 Pora na przygodę! VII, odc. 19 Pora na przygodę!! sezon 1 Panna Jednorożek z Kryształowego Wymiaru Pora na przygodę!! sezon 1 Magiczny flet Pora na przygodę!! sezon 1 Nie patrz Pora na przygodę!! sezon 1 Żabie pory roku: wiosna Pora na przygodę!! sezon 1 Grota Egress Pora na przygodę!! sezon 1 Przemiana Pora na przygodę!! sezon 1 Rozrabiaki Pora na przygodę!! sezon 1 Rodzinne pojedynki Pora na przygodę!! sezon 1 Letnia mżawka Pora na przygodę!! sezon 1 Królewski okup Pora na przygodę!! sezon 1 Pustooka Pora na przygodę!! sezon 1 Mama mówiła Pora na przygodę!! sezon 1 Prezydent morświn zaginął Pora na przygodę!! sezon 1 Anielska twarz Pora na przygodę!! sezon 1 Bonnie i Neddy Pora na przygodę!! sezon 1 Szkodniki Pora na przygodę!! sezon 1 Piłka Pora na przygodę!! sezon 1 Oranżadka Pora na przygodę!! sezon 1 Złe wibki