Pora na przygodę!

Opowieść o dwóch najlepszych przyjaciołach: Jake’u – magicznym psie o wielkim i dobrym sercu oraz Finnie – narwanym chłopcu, który ponad wszystko pragnie zostać bohaterem.

„Pora na przygodę!!” – streszczenie

Postapokaliptyczna kraina Ooo. Pełen energii chłopiec Finn i posiadający nadprzyrodzone zdolności czworonożny przyjaciel Jake przemierzają tajemniczy świat, który został dotknięty kataklizmem nuklearnym. Młodzieniec i jego pies co chwilę znajdują się w samym centrum wydarzeń. Ekscytujący serial przygodowy o przyjaźni, zaangażowaniu oraz odpowiedzialności za najbliższych w czasach ostatecznych.

„Pora na przygodę!!” – gdzie obejrzeć?

Serial animowany jest dostępny online w serwisie VOD player.

Pora na przygodę!, sezon 10Pora na przygodę! X, odc. 14 Pora na przygodę!, sezon 10Pora na przygodę! X, odc. 13 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 10 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 2 Pora na przygodę!, sezon 1Rozrabiaki Pora na przygodę!, sezon 1Rodzinne pojedynki Pora na przygodę!, sezon 1Letnia mżawka Pora na przygodę!, sezon 1Królewski okup Pora na przygodę!, sezon 1Pustooka Pora na przygodę!, sezon 1Mama mówiła Pora na przygodę!, sezon 1Prezydent morświn zaginął Pora na przygodę!, sezon 1Anielska twarz Pora na przygodę!, sezon 1Bonnie i Neddy Pora na przygodę!, sezon 1Szkodniki Pora na przygodę!, sezon 1Piłka Pora na przygodę!, sezon 1Oranżadka Pora na przygodę!, sezon 1Złe wibki