Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości

Szalone przygody odważnego wojownika Po i jego przyjaciół! Doskonały serial dla najmłodszych, który jest kontynuacją kinowego hitu „Kung Fu Panda”.

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” – streszczenie

Pocieszny Po został pasowany na smoczego wojownika i teraz razem ze swoją dzielną ekipą strzeże porządku w Dolinie Pokoju. Pewnego dnia do beztroskiej krainy przybywają groźni intruzi. Panda nie jest w stanie długo ich znosić i zrobi wszystko, żeby przywrócić spokój.

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” – gdzie obejrzeć?

Cały serial animowany dostępny jest online w serwisie VOD player.

Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Krokodyl Po Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Biwak pana Pinga Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Zapomniana piątka Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Strach ma królicze oczy Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Ta kaczka to gęś Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Czachotrzepy Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Młodzi mają głos Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Pierwsza piątka Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Prawdziwy smoczy wojownik Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Miłość, Shifu i korona Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Yao się zapomniało Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Wieczny akord Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Przeskok w czasie Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Głód nie na żarty Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Klub Kung Fu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Krokodyl w pałacu Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Słodcy kieszonkowcy Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Gąsior chrzestny Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Kieł Żmii Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Panda na kłódkę Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Droga krewetki Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Wojna na kluski Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3O czym myślisz? Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Narzeczona dla Po Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Tysiąc dwadzieścia pytań Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, sezon 3Szósty do piątki