Projekt Lady

sezon 5 odcinek 11

Projekt Lady 5

To będzie wyjątkowe przeżycie. Dziewczęta złożą wizytę rodzinie arystokratycznej. Pałac w Krzeczynie Małym zrobi na nich niesamowite wrażenie. 20 lat temu, zakochani w Polsce francuscy arystokraci z rodu de Nicolay wybrali to miejsce na swój nowy dom. Zanim jednak uczestniczki zasiądą do stołu razem z hrabią Charlesem de Nicolay i jego żoną Pauliną, czeka na nie niespodzianka przygotowana przez mentorkę Tatianę.  Lot balonem pokaże dziewczętom, że jeśli tylko zechcą, mogą wzbić się naprawdę wysoko. A poza tym, będą mogły na wszystko spojrzeć z dystansem. Potem czeka je wielka, ale jakby nie patrzył, stresująca dość, przyjemność. Wytworna kolacja z arystokracją. Gospodarze poproszą dziewczęta o przysługę. Wybór odpowiedniego wina do kolacji może być wyzwaniem. Czy uda im się zakupić odpowiedni trunek w dolnośląskiej winnicy? Jak sobie poradzą podczas eleganckiego wieczoru?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl