Projekt Lady

sezon 4 odcinek 3

Projekt Lady 4

Mentorka Irena przygotuje dla dziewcząt tydzień pełen wyznań, niecodziennych wrażeń i zaskakujących zadań! Wykonanie ich będzie wymagało wielkiego poświęcenia, wytrwałości, współpracy oraz zaangażowania. Zanim jednak uczestniczki zostaną poddane wielkiemu testowi, dostaną informację, która wzbudzi w nich niepokój - czeka je wizyta międzynarodowych gości.

Czego najbardziej będą się obawiać dziewczęta i czy aby na pewno to będzie największym problemem podczas spotkania z grupą obcokrajowców? Jedno możemy zdradzić z góry - zachowanie dziewcząt wprawi w osłupienie mentorkę Irenę, ale również gości. Pytanie tylko czy w pozytywnym czy negatywnym sensie? Tego nie możemy zdradzić...

Mentorki jednak nie zostaną im dłużne i wprowadzą je w jeszcze większe zdziwienie! Dziewczęta otrzymają nowe zadania, które będą musiały wykonać całą grupą ale również w podgrupach. Mentorka Irena zafunduje im istny maraton, gdyż na jednym dniu to się nie skończy, a scenariusz tego testu zna jedynie jego autorka. Zacznie się od tajemniczych kopert, zakupów i pracy w kuchni. Komunikacja i współpraca, którymi mają się dziewczęta wykazać będzie utrudniona. Zamiast smartfonami uczestniczki będą musiały się posłużyć dość archaicznymi dla nich urządzeniami. Niektóre z nich wręcz w życiu nie widziały takich cudów - czy okaże się to tak dużym utrudnieniem, że nie przejdą próby?

Jednak to nie koniec wyzwań - kolejne zadanie będzie jeszcze trudniejsze, a przede wszystkim dłuższe. Uczestniczki opuszczą pałac i udadzą się na dwudniowy, pełen mocnych wrażeń survival. Czeka je noc w lesie, rozbijanie namiotu, rozpalanie ognia, samodzielne przygotowanie posiłków oraz nocna warta. A jakby tego jeszcze było mało, to po tych atrakcjach na łonie natury czeka je cały dzień wojskowego poligonu. Walka ze strachem, własnymi słabościami oraz wzajemne zaufanie to będzie prawdziwy hardcore. Czy któraś z dziewcząt odpuści?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

To będzie wyjątkowa edycja pod każdym względem. Dziewczęta są coraz lepiej przygotowane, więc tym razem mentorka dr Irena Kamińska-Radomska postawi na jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz nieustanną kontrolę postępów. Weryfikacja i ocena nabytych umiejętności odbywać się będzie nie tylko podczas cotygodniowych eliminacji, ale także podczas niezapowiedzianych testów i sprawdzianów.

Po raz pierwszy nie będzie wolnego dnia w ekskluzywnym spa, w którym dziewczęta mogły się totalnie wyluzować. Zamiast tego mentorki zafundują im survival. Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem. Nauka tańca również zakończy się nietypowym egzaminem. Uczestniczki wezmą udział w turnieju razem z profesjonalnymi tancerzami.

Tatiana Mindewicz-Puacz jak zwykle pomoże im uwierzyć w siebie oraz uruchomi pokłady energii potrzebnej do walki ze swoimi słabościami i kompleksami. Pokaże im również jak radzić sobie ze złością. W tym celu zabierze je na wyścig. Z kim i czym będą się ścigać uczestniczki?

Ponieważ intensywność doznań i nowości zapowiada się ogromna, dziewczęta będą mogły liczyć na duże wsparcie prowadzącej „Projekt Lady” - Małgorzaty Rozenek-Majdan. Będzie ona uczestniczyć w ich codziennym życiu bardziej intensywnie oraz posłuży wsparciem w słabszych i trudniejszych dla nich momentach.

Które z dziewcząt wykażą się największą determinacją, chęcią zmiany i gotowością do otwarcia nowego rozdziału w swoim życiu? Jedna z nich zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady” oraz główną nagrodę, jaką jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii.

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Program dostępny na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl