Projekt Lady

sezon 5 odcinek 9

Projekt Lady 5

Dziewczęta czeka wielki test. Mentorki zweryfikują wszystko, czego uczestniczki się dotąd nauczyły. Irena Kamińska-Radomska sprawdzi co zapamiętały z jej szkoleń. Będzie więc test z jedzenia oko w oko z mentorką. Kolejny sprawdzian to  przygotowanie ze stoperem w ręku stołu na przyjęcie. To zadanie przysporzy dziewczętom wiele problemów, bo w tym wyzwaniu uczestniczki z gracją, na szpilkach będą musiały zaliczyć kolejne stacje, na których czekają na nie niezbędne elementy nakrycia. Dodamy tylko, że czujne oko Ireny, kontrolujące ich każdy ruch nie pomagało…

Tatiana także przygotowała serię sprawdzianów. „Błądzenie w ciemnościach” pokaże jak uczestniczki radzą sobie ze strachem.  Czy uda im się pokonać wszelkie obawy, które z pomocą nadmiernej wyobraźni, urastają do ogromnych rozmiarów? Z cukiernikiem Tomaszem Strzechą, dziewczęta przystąpią do odwzorowania jego deseru. Nie będą wiedziały ze perfekcyjny cukiernik jest wysłannikiem Tatiany, która przez to wyzwanie chce sprawdzić ich cierpliwość. Drobiazgowość i perfekcjonizm mistrza wyprowadzi wiele dziewczyn z równowagi.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl