Projekt Lady

sezon 5 odcinek 12

Projekt Lady 5

Przygotowaniom do finału zawsze towarzyszą ogromne emocje. Aby dziewczęta nie czuły się same w tych szczególnych dla nich chwilach, Małgosia Rozenek postanowiła zapewnić uczestniczkom wsparcie. A nikt tak nie potrafi tak otoczyć opieką jak najbliżsi. Dagmarze i Marcelinie będą towarzyszyć ich mamy, a Samancie siostra. Ponieważ ich rodzinne relacje różnie się układały, teraz będzie czas by nad nimi popracować.

Dziewczęta czekają przyjemne chwile podczas przygotowań. Jak elegancka gala finałowa, to i sukienki muszą być eleganckie i wyjątkowe. Każda z dziewcząt wystąpi w kreacji od innego projektanta. Jak zapowiada się dobór strojów? Czy  będzie pełna zgodność między autorami projektów a finalistkami?

Razem z bliskimi dziewczęta wybiorą się  na elegancką kolację z mentorkami. Czeka je również pełen relaks w spa.

Każda dama troszczy się nie tylko o siebie, ale też o innych. Dlatego też uczestniczki spędzą pracowity dzień w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci. Na prośbę Tatiany, dziewczęta przygotują ogródek wypoczynkowy. To będzie bardzo wyczerpujący, ale też w pełni satysfakcjonujący czas.

A na koniec – gala finałowa. Mnóstwo gości, wszyscy eksperci z całego sezonu Projektu Lady, skrupulatnie przygotowane przemowy, rozmowy z rodzinami i bliskimi finalistek. Jaką decyzję podejmie grono mentorskie? Która z trzech dziewcząt: Dagmara, Samanta czy Marcelina, sięgnie po tytuł pierwszej damy piątej edycji Projektu Lady?

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl