Projekt Lady

sezon 5 odcinek 4

Projekt Lady 5

Mentorka Tatiana przygotowała niespodziankę dla dziewcząt. Postanowiła zderzyć je z ciężarem, który muszą dźwigać przez całe swoje życie. Uczestniczki podzieliły się z nią swoimi doświadczeniami. Opowiedziały ile razu w życiu robiły coś, bo ktoś im kazał albo myślały, że tak  muszą. Często postępowały wbrew swojej woli. To bardzo bolesny temat, więc mentorka Tatiana postanowiła opuścić pałac i zabrać je na wyprawę w góry. Tam czekały na uczestniczki polowe warunki. Bliskość natury, zakwaterowanie w drewnianej chacie… I cisza…

Czasami niezbyt komfortowa, gdyż skłania do głębszych przemyśleń. A dziewczęta  przez całe swoje dotychczasowe życie raczej zakrzykiwały wszystko to, co dla nich było niewygodne lub sprawiało im przykrość. Teraz nadszedł czas by zmierzyć się ze swoimi demonami i w końcu zawalczyć o siebie. Dlatego też musiały wdrapać się na szczyt! Ten w przenośni i ten dosłowny. Babia Góra miała być ich celem! A tam… No cóż… Musiały się rozstać z pewnymi sprawami, uczuciami, kompleksami, ograniczeniami… To będzie bardzo trudna wyprawa. Wyzwanie fizycznie i psychiczne dla uczestniczek Projektu Lady.

„Projekt Lady” – o czym jest program?

W nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to Uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż.  Spotkanie z Małgosią i Radosławem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie oczywiście szerokiego grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Qczaj Kuczaj, bo o nim mowa,  zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek Projektu Lady. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu?  To się niebawem okaże!

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami.  Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki Projektu Lady pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na  południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po wnikliwych obserwacjach, analizach, zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu opuści Pałac w Rozalinie i program.  Uczestnictwo w „Projekcie Lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii!

„Projekt Lady” – gdzie obejrzeć?

Odcinki dostępne na antenie TVN oraz online na platformie VOD player.pl