Projekt Lady

sezon 3 odcinek 11

Projekt Lady 3

Która z czterech półfinalistek zasłużyła na miejsce w finale? Każda z nich musi się bardzo postarać, by przekonać do siebie mentorki. A tymczasem zaczyna się kolejny etap podróży do Francji. Dziewczęta będą musiały samodzielnie dotrzeć do celu - zamku hrabiny Elżbiety Orlowskiej w Fontainebleau. Czy uda im się dotrzeć na miejsce jedynie z mapą w ręku, bez znajomości języka?

Jednak, żeby nie było za łatwo, po drodze będą musiały wykonać kilka zadań. Na mapie będą zaznaczone ważne punkty. Jak nie zgubić się w gąszczu linii paryskiego metra? Jak porozumieć się w języku, którego żadna z nich nie zna? I jak dokonać zakupu czegoś,  czego nigdy na oczy się nie widziało, ani o czym się nigdy nie słyszało? Zgodnie z maksymą „koniec języka za przewodnika” dziewczęta wzniosą się na wyżyny swoich lingwistycznych możliwości. Czy dogadają się z przechodniami i rozmowy te zakończą się sukcesem w poszukiwaniu zaznaczonego na mapie sklepu?

Kiedy w końcu dotrą do zamku, będzie na nie czekać niemiła niespodzianka. na samym początku wizyty, dziewczęta popełnią wielkie faux pas. Jak zareaguje gospodyni i czy uczestniczki będą potrafiły zatrzeć to złe wrażenie? Okazji do tego będzie niemało, gdyż podczas pobytu w gościnie u arystokratki, czeka je wiele odpowiedzialnych zadań, między innymi organizacja garden party dla ważnych gości p. Orlowskiej. Wyprawa po zakupy, przygotowanie poczęstunku, a do tego opieka nad małym synkiem gospodyni. Jak sprostają temu wyzwaniu półfinalistki? Dla jednej z nich wizyta w zamku w Fontainebleau będzie pożegnaniem z programem. Do pałacu w Rozalinie powrócą tylko trzy dziewczęta – finalistki tej edycji! Które uczestniczki będą walczyły o tytuł pierwszej damy w finale?