Rozwody

W październiku nowy codzienny program scripted reality „Rozwody”. Historie par, które zdecydowały się na rozstanie. Dziś małżeństwa rozwodzą się coraz częściej i chętniej, a przy tym walczą o wszystko: pieniądze, dzieci, dom, a czasem po prostu o satysfakcję ze zwycięstwa.

„Rozwody” - o programie

W każdym odcinku opowiadamy historię jednej pary i kulisy jej burzliwego rozwodu. Małżonkowie chcą się rozstać, ale mają zupełnie odmienny pogląd na sposób, w jaki to zrobić. Stosują więc różne chwyty – głównie te poniżej pasa. Jak zatem wyjść z pojedynku sądowego cało? Na te pytania odpowiedzą eksperci – autentyczni prawnicy specjalizujący się w sprawach rozwodowych oraz psychologowie, mediatorzy i doradcy finansowi, którzy śledzą w studio historie par, komentują je i radzą, odnosząc się często do własnych doświadczeń zawodowych. Jakie dowody przyjmie sąd w procesie z orzekaniem o winie? Jakie błędy popełniają bohaterowie? Jak rozmawiać z dziećmi o rozstaniu rodziców? „Rozwody” to program, w którym dramatyczne historie mieszają się z lżejszymi przypadkami – wszystkie jednak zostały napisane przez samo życie i w oparciu o prawdziwe historie z sali rozpraw.

„Rozwody” - gdzie oglądać?

Program obejrzysz w serwisie VOD player.pl.

Rozwody, odcinek 9 Rozwody, odcinek 8 Rozwody, odcinek 7 Rozwody, odcinek 6 Rozwody, odcinek 5 Rozwody, odcinek 4 Rozwody, odcinek 3 Rozwody, odcinek 2 Rozwody, odcinek 1