Oggy i karaluchy

Odkryj nowe zabawne przygody niebieskiego kota oraz jego niesfornych lokatorów. Seria o Oggym znana jest na całym świecie i podbija serca niejednego widza.

Oggy to niebieski kot z wielkim, czerwonym nosem, który wiedzie spokojne życie w domu na przedmieściach miasta. Jego spokój burzą złośliwe i głośne karaluchy, kochające wszystko to, co znajduje się w lodówce. Małe owady dokuczają również przyjacielowi Jackowi. Prócz robaków zagrożenie niesie mściwy sąsiad Bob, bardzo ceniący swoją prywatność. Zobacz niecodzienne przygody ulubionych bohaterów!

Oggy i karaluchy, sezon 7Kryć się! Oggy i karaluchy, sezon 7Polowanie na wiedźmy Oggy i karaluchy, sezon 7Oggy ma talent Oggy i karaluchy, sezon 7Alpejskie wygłupy Oggy i karaluchy, sezon 7Gadułochrupki Oggy i karaluchy, sezon 7Czyja kolej pozmywać naczynia? Oggy i karaluchy, sezon 7Maszyna Oggy i karaluchy, sezon 7Fałszywe wiadomości Oggy i karaluchy, sezon 7Powrót do szkoły Oggy i karaluchy, sezon 7Dowódca Jack Oggy i karaluchy, sezon 7Wyżej, wyżej i jeszcze wyżej Oggy i karaluchy, sezon 7Jedzeniownik Oggy i karaluchy, sezon 7Ogromne karaluchy Oggy i karaluchy, sezon 7Nie fair play Oggy i karaluchy, sezon 7Zły wilk włamywacz Oggy i karaluchy, sezon 7Przekąskowy wąż Oggy i karaluchy, sezon 7Wędkarska gorączka Oggy i karaluchy, sezon 7Życie to ZOO Oggy i karaluchy, sezon 7Zahipnotyzowany Oggi Oggy i karaluchy, sezon 7Wymarzony rejs Oggy i karaluchy, sezon 7Lodowato Oggy i karaluchy, sezon 7Oggy i mecz bokserski Oggy i karaluchy, sezon 7Kosmiczna podróż Oggy i karaluchy, sezon 7Pielęgnując sąsiada Oggy i karaluchy, sezon 7Sprytne karaluchy Oggy i karaluchy, sezon 7Gdzie jest wyjście? Oggy i karaluchy, sezon 7W pogoni za wąsami Oggy i karaluchy, sezon 7Pudło śmiechu Oggy i karaluchy, sezon 7Kosmiczne karaluchy Oggy i karaluchy, sezon 7Gdy wybije północ Oggy i karaluchy, sezon 7Mistrz golfa Oggy i karaluchy, sezon 7Dobrze chroniona lodówka Oggy i karaluchy, sezon 7Oggy'owy zawrót głowy Oggy i karaluchy, sezon 7Oggy jedzie do Paryża Oggy i karaluchy, sezon 7Zwycięzcą zostaje Deedee Oggy i karaluchy, sezon 7Oggy architekt Oggy i karaluchy, sezon 7Specjalna opieka Oggy i karaluchy, sezon 7Nowa winda Oggy'ego Oggy i karaluchy, sezon 7Pożyczony Oggy