Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 2 odcinek 8

Ślub od pierwszego wejrzenia 2

Ślub Ani i Grzegorza na długo pozostanie w pamięci ich najbliższych jako prawdziwie bajkowe wspomnienie. Wszyscy, którzy byli świadkami tych wydarzeń trzymają za Młodą Parę kciuki. Niestety małżeństwo przeżywa właśnie swój pierwszy kryzys. Aktualnie przebywają w Siedlcach, w mieszkaniu Grzegorza, który czuje się niekomfortowo w nowej roli. Ania czuje się zraniona nie tylko dzięki wyznaniu męża, ale także po jego kontrowersyjnym zachowaniu w dwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Niezbędna staje się interwencja eksperta. Z pomocą przyjeżdża Piotr Mosak. Czy uda mu się pomóc tej parze?
Agnieszka i Marcin wrócili już z Teneryfy, ale nie zdecydowali się zamieszkać razem. Postanowili spotkać się dopiero za kilka dni. Oboje jednak zatęsknili za sobą. Kolejny raz wykonują serię tajemniczych i niezrozumiałych posunięć, które budzą wątpliwości ekspertów. Psycholog, Piotr Mosak postanawia spotkać się z młodym małżeństwem aby zrozumieć ich motywacje. Czy to wystarczy aby pomóc im oswoić się z niełatwą sytuacją? Czy Młoda Para nie zostanie przytłoczona przez własne strachy?
Nieudane wesele i fatalny poranek Pauliny i Krzysztofa to już wspomnienie. Para zaczęła ze sobą szczerze rozmawiać i okazało się to dobrą receptą na obawy Pauliny i wygłupy Krzysztofa. Ostatecznie oboje postanowili poświęcić więcej uwagi poznawaniu się. O dziwo pomiędzy tym dwojgiem zaczęło iskrzyć. Po powrocie do Polski zdecydowali jak najszybciej zamieszkać ze sobą. Czy entuzjazm nie opadnie im zbyt szybko?