Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 2 odcinek 5

Ślub od pierwszego wejrzenia 2

W poprzednim uczestniczyliśmy w ślubie pierwszej pary. Ania i Grzegorz zdają się być małżeństwem idealnym. Pozytywne emocje, w które Młoda Para wprawiła swoich gości, a także ich romantyczny entuzjazm sprawiły, że ich wesele nie różniło się niczym od standardowych, udanych wesel szczęśliwie zakochanych. Do tej pory to tata Ani był najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Czy będzie potrafił obdarzyć zięcia zaufaniem?
Agnieszka i Marcin są już w Busku Zdroju. Okazuje się, że mimo wcześniejszych wątpliwości Pana Młodego, jego rodzina przybyła licznie na ślub i wesele. Marcinowi lubiącemu sprawować pełną kontrolę nad swoim życiem, będzie bardzo potrzebne wsparcie najbliższych. Zupełnie nie spodziewa się jak wielki stras czeka go przed samą ceremonią. Agnieszka natomiast, jak na prawdziwą Pannę Młodą przystało, cieszy się zbliżającą się ceremonią a uśmiech nie schodzi z jej ust. Wierzy, że wszystko potoczy się dobrze. Czy równie pozytywnie będzie patrzyła w przyszłość, gdy pierwszy raz spojrzy w oczy swojego męża?
Trzecia para, Paulina i Krzysztof także dziś spotkają się dziś w Urzędzie Stanu Cywilnego, by stać się wobec prawa małżeństwem. Taki przynajmniej był plan. Czy uda się go zrealizować?