Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 2 odcinek 12

Ślub od pierwszego wejrzenia 2

Po miesiącu od ślubu, nadszedł dzień, w którym młodzi małżonkowie będą musieli zadecydować o przyszłości swoich związków. Pary mogą zostać w małżeństwie lub podjąć decyzję o rozwodzie.
Ania i Grzegorz czułością i otwartością sprawili, że wszyscy ich bliscy wręcz zakochali się w nich od pierwszego wejrzenia. Trudno było uwierzyć, że ci młodzi ludzie wzięli ślub zupełnie się nie znając. Po powrocie z Teneryfy ich związek doświadczył kryzysu, ale wiele wskazuje na to, że trudne doświadczenie wzmocniło ich relację. Dzięki pomocy bliskich oraz psychologa Piotra Mosaka, Ania i Grzegorz zbliżyli się do siebie jeszcze bardziej. Grzegorz miewa jednak ciągle chwile zwątpienia, które Ani trudno zrozumieć. Jaką decyzję podejmą dziś małżonkowie?
Małżeństwo Agnieszki i Marcina rozpoczęło się perfekcyjnym ślubem, eleganckim weselem i idealną podróżą poślubną. Oboje widzą, że łączy ich więcej niż mogliby się spodziewać. Mają podobne upodobania, plany i pragnienia. Mimo tego, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać. Czy to oznacza, że nie widzą szans dla tego związku? Czego mogą spodziewać się eksperci?
Paulina i Krzysztof to bardzo oryginalne małżeństwo. Od początku w tym związku iskrzy i niewiele osób wierzyło od początku, że ta para ma szansę na szczęśliwe życie we dwoje. Okazało się jednak, że Krzysztof rozkochał w sobie Paulinę mimo iż regularnie wyprowadza ją z równowagi swoją nieokiełznaną energią. Wygląda na to, że ci Młodzi uwielbiają się kłócić, a jeszcze bardziej godzić się w domowym zaciszu. Oboje twierdzą, że nie lubią stagnacji i trzeba przyznać, że na pewno nie będą się ze sobą nudzić jeśli postanowią pozostać małżeństwem. Tylko czy łączące ich uczucie i przywiązanie są wystarczająco silne, by zapewnić trwałość ich małżeństwa od pierwszego wejrzenia? Eksperci z niecierpliwością czekają na decyzję tej wybuchowej pary.