Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 1 odcinek 4

Ślub od pierwszego wejrzenia

Magda i Krystian są już po ślubie, teraz czeka ich huczne wesele, które nowożeńcy, dobrani przez ekspertów, uwieńczą swoją nocą poślubną.

Na swoją ceremonię wciąż oczekują Natalia i Jacek. W emocjonujących dniach pannę młodą wspiera starsza siostra. Odpowiednia suknia ślubna, zachwycająca fryzura i wspaniały makijaż nie gwarantują jednak cudownego samopoczucia w dniu ślubu. Bardzo ważną rolę odgrywają bliscy, którzy tego dnia otaczają Natalię. Tylko czy uwzględniła ona na swojej liście wszystkich gości, którzy powinni się na niej znaleźć? Kogo zabraknie na ślubie i jakie będą tego konsekwencje?

Akurat tych rozterek zdaje się nie przeżywać Jacek,  którego bliscy tłumnie włączyli się w przygotowania do ceremonii. Czy Pan Młody okaże się tak idealny, jak marzyła Natalia? Czy Jacek poczuje ukłucie strzałą Amora, gdy zobaczy przyszłą żonę? Jak rodzice Jacka ocenią synową?

Gdy na weselnym parkiecie pozostają jedynie najwytrwalsi goście, zmęczeni nowożeńcy znikają dyskretnie, by spędzić miłe chwile sam na sam. Jak wygląda noc poślubna z osobą poznaną kilkanaście godzin wcześniej? Czy Magda i Krystian będą mogli w spokoju cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami tylko we dwoje, gdy zamkną już za sobą drzwi apartamentu nowożeńców? Jaką wizję nocy poślubnej ma Darek i czy ten pomysł spodoba się Ewie? Czy wyczerpujące wesele pozwoliło Natalii i Jackowi zachować jeszcze trochę sił na miłe spędzenie pierwszej wspólnej nocy?