Ślub od pierwszego wejrzenia

sezon 2 odcinek 4

Ślub od pierwszego wejrzenia 2

Śledzimy losy trzech par, wybranych przez ekspertów z grupy ponad 500 ochotników. Rozpoczęły się przygotowania do ślubów, a czasu jest niewiele. Czwarty odcinek eksperymentu „Ślub od pierwszego wejrzenia” to moment, kiedy Ania i Grzegorz staną w końcu twarzą w twarz. Czy spełni się marzenie Ani o miłości od pierwszego wejrzenia? Czy jest szansa na prawdziwy pocałunek nowożeńców, czy obce sobie osoby będą musiały najpierw poświęcić trochę czasu na zbudowanie zaufania? Jak poczuje się Grzegorz i jaka będzie jego reakcja na liczną rodzinę Ani?
Paulina i Krzysztof kończą przygotowania do ślubu. Przyszły Pan Młody robi wszystko, by zagłuszyć własne obawy i wątpliwości bliskich. Dobrze się bawi i żartuje. Paulina na tomiast do ceremonii podchodzi ze spokojem. Wszystko jednak do czasu… Na kilka godzin przed ślubem dopadnie ją stres, którego się nie spodziewała. Już na tym etapie rodzi się pytanie o to jak głębokie morze różnic dzieli tę parę. Wszystko wskazuje na to, że eksperci połączyli ogień i wodę.
Agnieszka i Marcin starają się zachować spokój. Czy to pozory, czy rzeczywiście są dobrej myśli? Agnieszka ma już doświadczenia w przygotowaniach do ceremonii, ponieważ już raz była mężatką. Marcin przygotowuje się w ciszy i spokoju. Gorzej radzi sobie jednak z powracającymi myślami na temat przyszłej żony.
Nieubłaganie nadchodzi jednak moment, gdy jedna z par przekona się boleśnie na własnym przykładzie co oznacza niewesoły ślub, a zaraz po nim nieudane wesele.