TVN Style

Bez planu

Hanna Lis zwiedza świat... od kuchni. Włochy, Szwecja, Portugalia czy Rumunia to tylko niektóre ze smakowitych przystanków w jej niezwykłej podróży. Jedno jest pewne! Tego nie znajdziecie w przewodnikach i książkach kucharskich!

Najbardziej charakterystycznych regionalnych specjałów będzie wypatrywać w małych, ukrytych przed turystami restauracjach i jadłodajniach. To właśnie w nich kucharze wkładają w gotowanie całe swoje serce, a potrawy powstają według tradycyjnych i sprawdzonych przepisów.

Hanna Lis nie byłaby sobą, gdyby nie zajrzała na zaplecze każdego lokalu. W takich miejscach prowadząca czuje się jak ryba w wodzie. Zrobi wszystko, żeby szefowie kuchni zdradzili jej chociaż kilka tajników swoich niesamowitych dań. Porozmawia z dostawcami produktów, odwiedzi producenta wina i wstąpi do przydomowej wytwórni serów.

Zajrzy także na lokalne bazary, gdzie spróbuje potraw przyrządzanych i sprzedawanych na ulicy. Jej rozmowy ze sprzedawcami, kucharzami i lokalnymi smakoszami przybliżą widzom nie tylko kuchnię danego kraju, ale także jego historię, tradycje i kulturę. „Bez planu” to program dla pasjonatów gotowania, jedzenia, podróżowania oraz nietypowych sposobów zwiedzania i poznawania świata.

Emisja w TV:
TVN Style, poniedziałek 22:25
Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kuchnia włoska, kuchnie świata, kuchnia portugalska, kuchnia szwedzka, Hanna Lis TVN Style, program Hanny Lis, Hanna Lis kuchnie świata, gdzie jeść na urlopie, regionalne specjały, podróż po restauracjach, kuchnia rumuńska, gdzie zjeść regionalne specjały
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Bez planu”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty