Agent - Gwiazdy

sezon 2 odcinek 9

Agent - Gwiazdy

9 odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się w malowniczej prowincji Buenos Aires na terenie Sierra de la Ventana.
Na uczestników czeka zjazd tyrolką. Będą musieli nie tylko pokonać lęk wysokości, ale także wykazać się pamięcią i spostrzegawczością, bowiem pod nimi znajdą się zdjęcia z dzieciństwa uczestników, którzy w poprzednich odcinkach odpadli z gry. Należy bezbłędnie odgadnąć kogo przedstawiają fotografie i w jakiej kolejności były ułożone.
Kolejne zadanie będzie wymagać skutecznej komunikacji i… zdolności plastycznych. Uczestnicy zostaną podzieleni na 3 grupy. Pierwsza – widzi obrazy i jak najdokładniej opisuje je grupie drugiej. Uczestnicy z tej grupy starają się odtworzyć dzieło na postawie przekazanych im informacji. Zadaniem grupy trzeciej jest poprawne przyporządkowanie do pierwowzoru obrazów stworzonych przez ich kolegów. 
Im bliżej do finału, tym bardziej słabnie wzajemne zaufanie uczestników i wzrasta ich czujność, niezbędna podczas testu wiedzy o Agencie. Tym razem udzielenie największej liczny błędnych odpowiedzi nie musi być jednoznaczne z odejściem z programu. Uczestnicy indywidualnie otrzymają od Kingi informację o wyniku ich testu. Osoba odpowiadająca najgorzej z taką wiedzą przystąpi do gry, w której odpowiednia strategia i odrobina sprytu może spowodować, że ktoś inny odpadnie z programu.