Agent - Gwiazdy

sezon 1 odcinek 3

Agent - Gwiazdy

W odcinku trzecim uczestnicy muszą zmierzyć się aż z 3 zadaniami, do których potrzebne są nie tylko predyspozycje fizyczne, ale także umysłowe i oczywiście jak zawsze umiejętność pracy w grupie…
W pierwszym zadaniu uczestnicy muszą zmierzyć się z własnym lękiem, schodząc po ścianie z 20 piętrowego wysokiego budynku. Tylko jeśli odpowiednia liczba osób zejdzie pula nagrody głównej zwiększa się o określoną kwotę. Liczy się nie tylko pokonanie własnego strachu, ale także znajomość charakterów innych uczestników.
Po zadaniu pełnym emocji i niepewności przychodzi czas na zadanie, wymagające skupienia i koncentracji. Uczestnicy cofną się do czasów szkolnych i napiszą dyktando. Od tego jak im pójdzie zależy, ile pieniędzy trafi do puli nagrody głównej.
Trzecie zadanie wymaga od bohaterów programu całkowitego zaufania innym członkom grupy. Od tego zależy powodzenie misji. Celem jest dotarcie we wskazane miejsce, skręcając tylko w lewo lub tylko w prawo. Grupy szukające drogi są nawigowane  za pomocą telefonu przez uczestników, którzy jako jedyni mają mapę. Czy Agent zakłóci komunikację? Czy Agent przekaże właściwe informacje i zadanie się nie powiedzie?
Po wszystkich zadaniach uczestnicy przystępują do testu. Po nim jedna osoba pożegna się z programem.
Trzeci odcinek odbywa się w Johannesburgu. Widzowie będą mogli poznać miasto wchodząc do samego centrum, gdzie toczy się codzienne życie.