Agent - Gwiazdy

sezon 2 odcinek 8

Agent - Gwiazdy

W grze pozostało siedmioro uczestników. Wśród nich sabotujący zadania Agent.
W ósmym odcinku uczestnicy podzieleni na 2 grupy będą musieli odnaleźć groby argentyńskich bohaterów i kompletując treść instrukcji, dotrzeć na miejsce spotkania z Kingą. Ponieważ groby rozmieszczone są w różnych dzielnicach Buenos Aires, grupy na starcie otrzymają pieniądze, które pomogą im poruszać się po mieście i jednocześnie będą ważną wskazówką. Wiedzą jednak, że w tym zadaniu powinni oszczędzać i wybierać jak najtańsze rozwiązania. Ich działanie postara się skoordynować wybrana osoba, która będzie musiała rozwiązać pewną zagadkę i jako jedyna otrzyma możliwość komunikacji z obiema grupami.
Uczestników czeka także spotkanie twarzą w twarz z… Agentem. Jeśli ktoś udzieli poprawnych odpowiedzi na pytania w hotelowej windzie, dotrze na piętro, na którym czeka Agent. On również będzie miał szansę pokrzyżować szyki innym i utrudnić zdobycie pieniędzy w kolejnym zadaniu.
Tym razem część uczestników spędzi popołudnie w restauracji, a pozostali na siłowni będą musieli spalić dokładnie tyle kalorii, ile zjedzą ich koledzy. Jedynie grupa na siłowni wie, na czym polega zadanie. Wizyta w restauracji kontra morderczy trening – jak taki podział zadań wpłynie na relacje w grupie? Czy osłabi założone sojusze?
Cotygodniowy test wiedzy o Agencie pokaże, czy uczestnicy zaufali właściwym osobom i czy Agentowi udało się uśpić ich czujność. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi opuści program.