Agent - Gwiazdy

sezon 2 odcinek 2

Agent - Gwiazdy

Odcinek drugi rozgrywa się na południu Argentyny, na terenie prowincji Salta.
W tym odcinku uwypuklą się sympatie i antypatie wśród uczestników . Niektórym z nich będzie trudno ze sobą współpracować , a niestety zostaną do tego zmuszeni.
Zadanie pierwsze uczestnicy robią w dwóch grupach. Będzie ono polegało na przeciąganiu obręczy przez metalową rurę. Każde dotknięcie obręczą rury powoduje włączenie alarmu na kaskach drugiej grupy.  Kiedy jedna grupa będzie mierzyć się z tym zadaniem, druga ekipa będzie w tym samym czasie będzie próbowała zdobyć  opuszczony budynek, pilnowany przez  paintbolowych strzelców, którzy nie widzą ale słyszą.  Im częściej zabrzmi na ich głowach alarm tym łatwiej będzie strzelcom trafić w uczestnika. Czy uczestnicy dobrze się podzielą, kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto będzie przeszkadzał?
W tym odcinku uczestników czeka wyjątkowe zadanie. Dwie osoby będą musiały poznać koszulki po zapachu, i  przyporządkować koszulkę do właściciela. Zadanie estetycznie dyskusyjne, ale do kasy może przybyć nawet 2600 złotych.
Największe wyzwanie w tym odcinku to  jednak pojedynek z Gauczos – argentyńskimi pasterzami,  którzy urodzili się w siodle. Uciekanie przed rozpędzonym koniem nie jest zadaniem łatwym.
I wreszcie, jak co tydzień czekać ich będzie test wiedzy o Agencie i kolejna eliminacja.