Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Przystojniejszy, dojrzalszy i niezmiennie fascynujący - Michał Żebrowski do studia Kuby wraca po siedmiu długich latach. Dobrzy znajomi porozmawiają o świecie filmu, teatru i wszystkim tym, co kręci obu panów. Żebrowski, człowiek wielu talentów, zmierzy się w walce - nie tylko na słowa - z piękną bokserką, Ewą „Kleo” Brodnicką. Nie każdy o tym wie, ale dyrektor Teatru 6. Piętro od lat trenuje boks. Czy podniesie rękawice i zmierzy się z zawodową rywalką?

W rozmowie z Wojewódzkim Brodnicka zdradzi, jakie ma szanse na spełnienie swoich marzeń, które mogą ziścić się już niebawem. W maju nastąpi przełomowy moment w karierze sportsmenki, która zawalczy o prestiżowy pas WBP. Sprawdź, czy mistrzyni Europy wagi lekkiej rozłoży na łopatki Króla TVN i jego gościa.