Top Model

sezon 7 odcinek 9

Top Model 7

Uczestnicy wezmą udział w zmysłowej sesji zdjęciowej dla światowej marki odzieżowej!

Top Model - streszczenie

Finaliści podczas sesji zapozują z profesjonalnymi modelami. Mimo że ich nie znają, będą musieli pokazać namiętność, podniecenie, zakochanie, jednym słowem stworzyć pozory intymności i przyciągającej ich chemii!

Z odcinka na odcinek wyzwania są coraz trudniejsze. Kolejne zadanie będzie wymagało świetnej koordynacji. Uczestnicy będą musieli pozować podczas skakania na batucie! Zdjęcia wykonane w technice 360 stopni obnażą każde niedociągnięcie...

Współpraca z redakcją Vogue, to marzenie każdego modela i modelki. Finaliści dostaną taką szansę - muszą nagrać profesjonalny 15 sekundowy fashion film w slow motion. Najlepszy zostanie opublikowany na stronie vogue.pl, natomiast redaktor naczelny magazynu - Filip Niedenthal dołączy do grona jurorów na panelu, by wspólnie dokonać wyboru osoby, która odpadnie z programu.

Top Model -gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.