Top Model

sezon 10 odcinek 10

Top Model 10

Nowy odcinek zaczynamy od sesji zdjęciowej. Uczestnicy będą pozować przebrani za popularne laleczki Rainbow High. Prawdziwym wyzwaniem będzie utrzymanie równowagi w nadmuchiwanej kuli unoszącej się na wodzie  w kolorowych strojach. Następnie czas na zrównoważoną modę. W sklepie z używaną odzieżą uczestnicy dobrani w pary będą musieli stworzyć nowe stylizacje dla siebie nawzajem mając do dyspozycji ograniczoną kwotę. Pomogą im w tym projektanci: Robert Kuta, Maciej Sieradzki, Jakub Bartnik, Jakub Buczyński. Gość specjalny to Ola Kowal. Na koniec prestiżowa sesja dla magazynu Vogue. To od jej efektów będzie zależało kto otrzyma szansę, by pojechać na fashion week. Zdjęcia wykonywać będzie duet fotografów: Kulesza & Pik, uczestników wesprze Jakub Józef Orliński, a stylizacje przygotuje światowej sławy stylistka Ashlee Barrett - Bourmier.

Top Model – opis programu

Bezlitośni jurorzy sprawdzą predyspozycje i umiejętności uczestników podczas rozmaitych  zadań. Sesje zdjęciowe pod wodą, wybiegi w zaskakujących lokalizacjach, castingi – to wszystko czeka na mieszkańców domu modelek. Zwycięzca programu otrzyma niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie niezwykłej przygody. Rywalizacja będzie bardzo wyrównana, w końcu każdy z uczestników stanie do walki o swoje marzenia. W roli mentorów pojawią się w gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody. Najwięcej emocji dostarczą jednak jak zwykle uczestnicy!

Nowością w tym sezonie będzie srebrny bilet. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma srebrny bilet czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie, jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieli możliwość, by wręczyć wybranej osobie złoty bilet i zapewnić jej miejsce w domu modelek i modeli.

Przypominamy, że zwycięzcami poprzednich edycji byli Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz, Katarzyna Szklarczyk oraz Dawid Woskanian.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku Top Model jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Top Model – gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl