Top Model

sezon 8 odcinek 10

Top Model 8

Kolejny odcinek programu rozpocznie zadanie z wyjątkowym gościem. Uczestnicy pod okiem Małgorzaty Kożuchowskiej będą musieli przygotować żywe witryny, inspirując się kultowymi amerykańskimi serialami. Do dyspozycji otrzymają wybrane przez siebie rekwizyty.
Następnie czeka ich wyjątkowa sesja. Zdjęcia, do których będą pozować zostaną wykonane w deszczu. Z pomocą przybędą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi Kasia Szklarczyk i Ania Morawska.
Na koniec sesja zdjęciowa ze znanym magazynem modowym. To już ostatnie zadania przed wyjazdem na fashion week. Komu uda się przejść do następnego etapu i zawalczyć o miejsce w finale?

Top Model – opis programu

Jurorzy nie będą łaskawi, a ich oczekiwania są coraz większe. Jednak w tej edycji pojawia się nowe rozwiązanie - uczestnik, który zrobi na nich piorunujące wrażenie już na castingu, może otrzymać "złoty bilet". Dzięki niemu omija etap obozu i od razu przechodzi do domu modelek. Czy znajdzie się osoba, która na wstępnie zabłyśnie?

W składzie jury niezmiennie zobaczymy olśniewającą Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolańskiego, wspieranych przez Michała Piróga, który zawsze służy wsparciem. Wspólnie będą musieli zdecydować, które osoby zawalczą o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli "D'vision", 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Każdy odcinek w tym sezonie przyniesie uczestnikom nowe wyzwania, którym będą musieli stawić czoła. Wyjazdy zagraniczne, udział w pokazach znanych projektantów, sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, szalone metamorfozy, dziwne kostiumy i zapierające dech w piersiach plenery. Nie zabraknie również kontrowersyjnych i trudnych dla uczestników Top Model sesji rozbieranych. Kto poradzi sobie z zadaniami i udowodni, że ma predyspozycje do zawodu modela? Czy znajdzie się osoba, która powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Osi Ugonoh, Jakoba Kosela lub zwojuje show-biznes jak Karolina Gilon?

W programie pojawi się również wielu gości specjalnych - redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki, fotografowie, styliści i projektanci, którzy nie tylko dostarczą nowych bezcennych doświadczeń, ale również poddadzą surowej ocenie. Rywalizacja będzie zacięta, ponieważ w każdym odcinku jurorzy wybiorą jedną osobę, która opuści program i pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Przypominamy, że zwycięzcami poprzednich edycji byli Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz oraz Katarzyna Szklarczyk.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku Top Model jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Wśród gości specjalnych znajdą się Magdalena Frącowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein-Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel i Małgorzata Kożuchowska.

Top Model – gdzie oglądać

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN.