Top Model

sezon 8 odcinek 5

Top Model 8

Rywalizacja rozpoczęła się na dobre. Trzy grupy uczestników zostają zaproszone na derby na Służewcu. Każda z nich będzie musiała przygotować relację z imprezy, która zostanie udostępniona w mediach społecznościowych. Nie będzie łatwo, ponieważ prezentacja musi być spójna, pasująca do atmosfery wydarzenia. Z pomocą uczestnikom przyjdą Maffashion oraz Wujaszek Liestyle.
Po zakończonym zadaniu czas na kolejne wyzwanie – sesja na ściance wspinaczkowej i nagie zdjęcia. Goście specjalni odcinka to Kasia Struss, Robert Wolański i Katarzyna Dąbrowska.

Top Model – opis programu

Jurorzy nie będą łaskawi, a ich oczekiwania są coraz większe. Jednak w tej edycji pojawia się nowe rozwiązanie - uczestnik, który zrobi na nich piorunujące wrażenie już na castingu, może otrzymać "złoty bilet". Dzięki niemu omija etap obozu i od razu przechodzi do domu modelek. Czy znajdzie się osoba, która na wstępnie zabłyśnie?

W składzie jury niezmiennie zobaczymy olśniewającą Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolańskiego, wspieranych przez Michała Piróga, który zawsze służy wsparciem. Wspólnie będą musieli zdecydować, które osoby zawalczą o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli "D'vision", 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

Każdy odcinek w tym sezonie przyniesie uczestnikom nowe wyzwania, którym będą musieli stawić czoła. Wyjazdy zagraniczne, udział w pokazach znanych projektantów, sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, szalone metamorfozy, dziwne kostiumy i zapierające dech w piersiach plenery. Nie zabraknie również kontrowersyjnych i trudnych dla uczestników Top Model sesji rozbieranych. Kto poradzi sobie z zadaniami i udowodni, że ma predyspozycje do zawodu modela? Czy znajdzie się osoba, która powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Osi Ugonoh, Jakoba Kosela lub zwojuje show-biznes jak Karolina Gilon?

W programie pojawi się również wielu gości specjalnych - redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki, fotografowie, styliści i projektanci, którzy nie tylko dostarczą nowych bezcennych doświadczeń, ale również poddadzą surowej ocenie. Rywalizacja będzie zacięta, ponieważ w każdym odcinku jurorzy wybiorą jedną osobę, która opuści program i pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Przypominamy, że zwycięzcami poprzednich edycji byli Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz oraz Katarzyna Szklarczyk.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku Top Model jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Wśród gości specjalnych znajdą się Magdalena Frącowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein-Kraśko, Michał Koterski, Natasza Urbańska, Roksana Węgiel i Małgorzata Kożuchowska.

Top Model – gdzie oglądać

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN.