Top Model

sezon 7 odcinek 8

Top Model 7

W tym odcinku uczestników odwiedzą finaliści poprzednich edycji "Top Model": Osi Ugonoh, Daniel Tracz i Michał Baryza!

Top Model - streszczenie

W pierwszym zadaniu, uczestnicy będą musieli zrobić sobie nawzajem dobre, modowe zdjęcia w przestrzeni miejskiej. By zadanie nie było zbyt proste, strojami, które mają zostać zaprezentowane okażą się skarpetki i bielizna...

By zmotywować finalistów do działania i pomóc naładować baterie, Joanna Krupa zorganizuje im ogrodowe spa, gdzie przez chwilę będą mogli odpocząć od codziennej rywalizacji.

Następnym wyzwaniem będzie tzw. "gra miejska" na terenie Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, pod czujnym okiem gości specjalnych - Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour oraz byłych uczestników programu - Osi Ugonoh, Daniela Tracza, Michała Baryzy. Finaliści zostaną podzieleni na grupy. W Muzeum powstanie 6 stacji, przy każdej z nich trzeba będzie wykonać zadanie związane z zawodem modela/modelki. Wygraną grupę, która dotrze do ostatniej stacji, czeka wielki test z wiedzy na temat świata mody.

Ostatnim zadaniem odcinka będzie sesja zdjęciowa nawiązująca do epoki Marii Antoniny. Utrudnieniem będą bogate, wielowarstwowe stroje, ciężka biżuteria i ogromne konstrukcje na głowie...

Kto z nich najlepiej poradzi sobie na planie? O tym zdecyduje jury na panelu z gościnnym udziałem modelki Marty Dyks.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.