Top Model

sezon 7 odcinek 7

Top Model 7

Julia Wieniawa przybywa na pomoc uczestnikom! Oprócz stworzenia spotu reklamowego, finaliści będą musieli zmierzyć się z sesją na lodowcu. Wesprze ich w tym Sasha Knezevic.

Top Model - streszczenie

Stworzenie spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych to nie lada wyzwanie. Najważniejszy będzie tu pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Finalistom pomoże Julia Wieniawa.

Na uczestników, po skończeniu zadania, będzie czekać niespodzianka - polecą do Austrii! Na miejscu będą musieli przygotować profesjonalną i pomysłową relację podróżniczą, dla utrudnienia - z wplecioną, niezwykle trudną do wymówienia, niemieckojęzyczną kwestią.

Ich austriacka przygoda na tym się nie skończy! Jak uczestnicy poradzą sobie podczas nietypowej sesji zdjęciowej na lodowcu? Modeli i modelki wesprze Sasha Knazevic.

Podczas panelu z gościnnym udziałem Sashy oraz Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour, jury zdecyduje kto najlepiej poradził sobie z zadaniami i zostaje w programie.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.