Top Model

sezon 7 odcinek 6

Top Model 7

W tym odcinku przed uczestnikami mnóstwo ważnych wyzwań: castingi do pokazów mody, podwodna sesja zdjęciowa oraz tor przeszkód zamiast catwalku!

Top Model - streszczenie

Pierwszym wyzwaniem będzie, nadzorowana przez Kasię Sokołowską, nauka chodzenia po wybiegu! Jednak ku zdumieniu uczestników, nie będzie to zwykły catwalk, ale mini tor przeszkód! Finaliści będą musieli przejść m.in. po równoważni i schodach.

To zadanie ma ich przygotować do castingów u Roberta Kupisza i Bizuu. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy: dziewczyny trafią do Bizuu, a chłopaki do Roberta Kupisza. Ci, którzy wypadną najlepiej, dostaną angaż w prawdziwym pokazie projektantów!

Kolejny etap to spektakularny pokaz ubrań Mariusza Przybylskiego! Wybiegiem będzie ruchoma kładka na wodzie. Gośćmi wydarzenia będą znane osoby ze świata show biznesu, a do grona jurorów dołączy Zuza Bijoch.

Ostatnim zadaniem uczestników będzie podwodna sesja zdjęciowa, podczas której uczestników wesprze Jakob Kosel.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.