Top Model

sezon 7 odcinek 5

Top Model 7

Ten odcinek aż eksploduje od znanych osobistości! Gośćmi programu będą modelka Anja Rubik, influencerka Red Lipstick Monster i Daniel Kucz (Qczaj), Maria Konarowska i Michał Mikołajczyk!

Top Model - streszczenie

W pierwszym zadaniu, uczestników będzie wspierać Red Lipstick Monster! Niezwykle popularny obecnie w Internecie trend na tworzenie zaskakujących i ciekawych filmów, tzw. „unboxing challenge”, dosięgnie finalistów! Uczestnicy rozlosują różnej wielkości zapakowane paczki. Ich zadaniem będzie nagranie trwającego 1,5 min materiału o produkcie, który skrywa pudełko. Tu liczy się pomysł, nieszablonowość i kreatywność.

Natomiast Daniel Kucz (Qczaj) wyciągnie kandydatów na modeli na morderczy poranny trening! Wszystko po to by nabrali energii przed kolejnym zadaniem.

Następne zadanie sprawdzi umiejętności aktorskie finalistów. Odegrają oni improwizowane scenki z życia szkolnego dotyczące: miłości i przyjaźni, zazdrości, nękania czy depresji. Wszystko to pod czujnym okiem Marii Konarowskiej i Michała Mikołajczyka.

Ostatnie zadanie będzie najtrudniejszym w programie! Naga sesja odbędzie się na terenie Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie. Uczestników wspierać będzie Anja Rubik.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.