Top Model

sezon 7 odcinek 4

Top Model 7

Spektakularne metamorfozy uczestników to to, co lubicie najbardziej, prawda? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności, sprawdźcie w tym odcinku, czy nowe wizerunki spodobają się finalistom!

"Top Model" - streszczenie

Czternastka szczęśliwców wyłonionych podczas bootcampu będą mieli ciężki tydzień. Oprócz metamorfoz, czeka na nich wyzwanie, które oceni sama Małgosia Rozenek-Majdan! Uczestnicy podzieleni na pary, będą musieli sami wystylizować się na pokaz mody i zaprezentować na wybiegu bez żadnych wskazówek ze strony jury!

Podczas panelu, ze specjalnym udziałem Roberta Biedronia, jurorzy ocenią uczestników i podejmą decyzję, kto odpadnie z programu.

"Top Model" - gdzie obejrzeć

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.