Top Model

sezon 5 odcinek 4

Top Model 5

Czas na metamorfozy.
Szczęśliwa czternastka po raz pierwszy przekroczy próg domu modelek i modeli. To ich ostatnie spokojne chwile, gdyż od tego momentu czeka ich wiele trudnych zadań! Na początek czas na metamorfozę. Cięcie, farbowanie. Nie każdy okaże się gotowy na duże zmiany. Czy uda uzyskać się kompromis? Uczestnicy będą musieli stanąć na wysokości zadania. Czeka ich sesja okładkowa do magazynu „Glamour” oraz druga, podczas której skoczą ze spadochronem. Otuchy będzie dodawać Marcelina Zawadzka. Kto nie doleci do mety i odpadnie z programu?
Po trudach castingu i morderczego boot campu przyszedł czas na słodką nagrodę. Najlepsza czternastka wprowadzi się do domu modelek i modeli. Dopiero po przekroczeniu progu dowiedzą się kto jeszcze dostał się do programu i tym samym z kim będą rywalizować o tytuł „Top Model”. 
Na początek czas na metamorfozy, które obnażą charakter uczestników. Nie wszyscy okażą się otwarci na zmiany. Będą łzy szczęścia i rozpaczy, ale też wiele spektakularnych zmian. Kto najlepiej opanował sztukę kompromisu? Po zmianie wyglądu debiutanci w świecie mody wezmą udział w zbiorowej sesji okładkowej do magazynu „Glamour”!
Gościem specjalnym odcinka będzie Marcelina Zawadzka. Razem z uczestnikami odbędzie swój pierwszy w życiu skok ze spadochronem! Emocje sięgną zenitu, a odwaga modeli zostanie wystawiona na próbę. Na szczęście dla nich sesja odbędzie się już na ziemi. Czy wszystkim uda się dolecieć do mety?    
Jest o co walczyć, bowiem na zwycięzcę tej edycji czeka 100 tys. złotych, kontrakt z agencją „AVANT” oraz okładka w magazynie „Glamour”!