Top Model

sezon 7 odcinek 3

Top Model 7

Wybrańcy, którzy przeszli casting nie mogą się jeszcze cieszyć z udziału w Top Model, bo przed nimi wyjazd na tzw. bootcamp!

"Top model" - streszczenie

Na wyjeździe, pod surowym okiem jurorów, ale wśród pięknych krajobrazów Kotliny Kłodzkiej, czekają ich wymagające i trudne zadania, które pozwolą wyłonić z nich czternastkę finalistów. Jednym z wyzwań, będzie profesjonalny pokaz w bardzo nietypowym miejscu – pięknej scenerii Starej Parowozowni. Kolejny etap to sesja zdjęciowa z fotografem Przemysławem Dzienisem. Podczas panelu w Muzeum Kolejnictwa jurorzy ocenią zdjęcia i podejmą decyzję, kto dostanie się do programu.

"Top Model" - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane w poniedziałki o godz. 21:30 na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

"Top Model" - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.