Top Model

sezon 7 odcinek 12

Top Model 7

Finaliści mają szansę, by faktycznie stać się częścią wielkiego świata mody! Podczas Fashion Week w Los Angeles wezmą udział w pokazach, na które się dostali się w trakcie castingów.

Top Model - streszczenie

Gdy już zejdą z wybiegów, czeka ich niesamowita sesja zdjęciowa na pustyni przy Yucca Valley, gdzie będą prezentować stroje słynnych projektantów - Waltera Mendeza i Ryana Patrosa.
Podczas panelu, z gościnnym udziałem projektantów, w przepięknej scenerii z widokiem na całe miasto, jurorzy dokonają najtrudniejszego wyboru – wskażą trójkę finalistów, którzy będą walczyć o zwycięstwo w programie!

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.