Top Model

sezon 7 odcinek 11

Top Model 7

Przed uczestnikami kolejne wyzwanie – wyjazd na fashion week do Los Angeles! Już na lotnisku na finalistów będą czekać amerykańskie cadillaki, które zawiozą ich do słynnego Hotelu Roosevelt. Tam przywitają ich jurorzy oraz Michał Piróg.

Top Model - streszczenie

Zanim jednak kandydaci na modeli/modelki trafią na castingi do projektantów, spotkają się z dyrektorem Fashion Week Los Angeles - Erikiem Rosete!

Gdy pierwsze emocje opadną, uczestnicy otrzymają zadanie - zrobienie zdjęć inspirowanych scenami z filmów: „Pretty Woman”, „Aniołki Charliego” oraz „La La Land”. Modele i modelki będą pracować w 3 grupach, każdej grupie pomoże jeden juror – Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska.

Aby wziąć udział w pokazach podczas fashion week, finaliści muszą przejść castingi u projektantów. Do swoich butików zaproszą ich m.in. Michael Costello, George Styler, Michael NGO, Usama Ishtay i Nathalia Gaviria.

Kolejnym zadaniem odcinka będzie sesja zdjęciowa na najsłynniejszej plaży świata – Venice Beach. Zdjęcia wykona słynny fotograf surferów -  Art Brewer.

Podczas panelu w pięknym Echo Park z gościnnym udziałem Erika Rosete, jury zdecyduje kto najlepiej poradził sobie na planie sesji i zostaje w programie.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.