Top Model

sezon 7 odcinek 10

Top Model 7

Czas na niezwykłą sesję zdjęciową! Finaliści będą mieli tylko jedną szansę, by zrobić pełne energii zdjęcie podczas... oblewania farbą!

Top Model - streszczenie

W trakcie trwania programu, uczestnicy są z dala od bliskich. W tym odcinku dostaną szansę na spotkanie. I to nie byle kiedy, ale podczas pokazu mody. Żeby tego było mało, rodziny wejdą na wybieg z finalistami i razem zaprezentują przygotowane stylizacje. A wszystko to pod czujnym okiem Joanny Przetakiewicz.

W kolejnym zadaniu uczestnicy będą musieli się wykazać przed obiektywem samego Marcina Tyszki! Czy sprostają wymaganiom surowego jurora? Tego dowiedzą się podczas panelu z gościnnym udziałem Joanny Przetakiewicz.

Top Model - gdzie obejrzeć?

Top Model to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Wszystkie odcinki są dostępne bezpłatnie również w serwisie VOD player.pl.

Top Model - jurorzy

W jury zasiądą ponownie: nieoceniona i zjawiskowo piękna Joanna Krupa, reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka i projektant Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg. W programie pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna dziewczyna albo chłopak pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.