Kuba Wojewódzki

sezon 28

Kuba Wojewódzki 15

W tym odcinku gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Klaudia El Dursi i Krzysztof Gonciarz.

„Kuba Wojewódzki” – goście

Krzysztof Gonciarz to jeden z najbardziej znanych w Polsce YouTuberów. Jego kanał subskrybuje ponad milion internautów. Jakimś cudem nie słyszeliście o nim? Raczej niemożliwe. Zasłynął swoją... ciężarówką. Była to jego artystyczna odpowiedź na homofobiczną ciężarówkę, która od wielu miesięcy jeździ ulicami Warszawy, głosząc pełne nienawiści hasła. Krzysztof to artysta pełną gębą. Często zabiera głos w ważnych społecznie tematach. Ale nie tylko. Internauci zakochali się w jego wideo-relacjach przygotowanych na najwyższym poziomie. Do tego Gonciarz zajmuje się także zdjęciami z drona. Na stałe mieszka w Tokio. Jednak Warszawę odwiedza regularnie, często łącząc to z różnych wydarzeniami w świecie YouTube'a.

Klaudia El Dursia to wielobarwna postać. Zasłynęła udziałem w „Top Model” w 8. edycji, gdzie zaszła aż do półfinału. Odpadła rzutem na taśmę w ostatniej chwili w Stambule. Jednak to nie spowolniło jej kariery. Z czasem przyszła propozycja poprowadzenia wyjątkowego miłosnego show. Klaudia nie czekała długo. Wzięła byka za rogi. „Hotel Paradise” w TVN okazał się dużym hitem. A sama Klaudia stała się osobą medialną. Co ciekawe... zaczynała jako wodzianka. Wiele lat temu gościła w studiu Kuby, przynosząc wodę. Widać, że opłaciło się zagryźć zęby i poczekać na swoje 5 minut. A te Klaudia zdaje się wykorzystywać wzorowo.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie VOD player.pl.

W serwisie Player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.