Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Twardziel o twarzy anioła i dziewczyna, której nazwisko jest zmorą niejednego restauratora w Polsce - zapraszamy na „Kuchenne rewolucje” w stylu Kuby! Na słynnej, skórzanej kanapie będzie krwiście, bo w ruch pójdą noże, inwektywy i inne kulinarne anegdotki.

Tę rzeźnię w postaci nowego odcinka Wojewódzkiego zapewnią wam Piotr Stramowski i Lara Gessler! Nie ukrywamy, że Kuba już żałuje, że ich zaprosił. Pewnie sam nigdy tego nie przyzna, ale ta utalentowana dwójka już depcze mu po piętach.

Czy studio pomieści rozbujałe ego wścibskiego dziennikarza, testosteron Stramowskiego i delikatność Gesller? Pamiętajcie, tu nie ma miejsca na stereotypy: blondynka ma charakter,  temperament matki i krew rewolucjonistki, a przystojniak z serialu „Na noże” nie jest aż tak słodki, jak wam się wydaje. Zapraszamy więc na creme de la creme polskiego show-biznesu okraszony polską kuchnią i dużą dawką sarkazmu. Bon appetit!