Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Zalotne spojrzenie, niebywały uśmiech i talent na miarę Oscara - u Kuby przystojniak z klasą, czyli Mikołaj Roznerski. Rozchwytywany aktor znalazł czas na szczerą rozmowę ze swoim ulubionym prowadzącym. Tylko u Króla TVN Roznerski opowie o swoim dzieciństwie, drodze do sukcesu i filmie, który jest na ustach wszystkich. Czy czuje się „ciachem”, co myśli na temat przyjaźni damsko-męskiej i jakie relacje łączą go z Alicją Bachledą-Curuś? Mikołaj zdradzi wiele tajemnic!

Ze swoją nową płytą na słynnej kanapie zjawi się także Marek Dyjak. „Pierwszy Śnieg” to kolejny, niesamowity krążek w bogatej dyskografii artysty. Co zmieniło się w jego życiu od ostatniej wizyty u Wojewódzkiego? Jakie zawody wykonywał i co robi w wolnym czasie?
Oglądaj rozmowę z nutą nostalgii, garścią wspomnień i dużą dawką humoru. Zapraszamy!