Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie!
Kobieta o wielkim talencie aktorskim i mistrz jazzu, czyli czas na prawdziwą śmietankę towarzyską! Jako pierwsza przed obliczem króla TVN zasiądzie Roma Gąsiorowska-Żurawska - kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań. Jako przebojowa Magda z „Wojny polsko-ruskiej” porwała krytyków, którzy nagrodzili ją m.in. Złotą Kaczką dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a jako sympatyczna Doris uwiodła miliony widzów, którzy pokochali „Listy do M.”. O swojej urodzie, o współpracy z Piotrem Roguckim i innych ważnych i mniej ważnych przedsięwzięciach w pierwszym takim wywiadzie z Wojewódzkim.
Jako drugi na kanapie u Kuby wystąpi Wojtek Mazolewski - człowiek, który łączy w sobie obłędnego jazzmana, punkowca i muzycznego poszukiwacza. Artysta, który został laureatem m.in. Nagrody Miasta Gdańsk w Dziedzinie Kultury "Splendor Gedanensis”. Czy równie śpiewająco poradzi sobie w potyczce z Kubą? Zapraszamy na szczery wywiad w rytmie dźwięków kontrabasu.