Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

U mistrza sarkazmu nie może zabraknąć mistrzyni sportu. Na rozgrzanej do czerwoności kanapie zasiądzie Mistrzyni Europy, Mistrzyni Świata, Mistrzyni Olimpijska i generalnie mistrzyni wszystkiego, na co ma akurat ochotę, Anita Włodarczyk. Bezkonkurencyjna królowa Lekkiej Atletyki tym razem na słowa zmierzy się z Piotrusiem Panem polskiej telewizji oraz z „R”, które nawet dla niej nie jest łatwe do wypowiedzenia.

W drugiej części programu odrobina żartu, który zapewni nie kto inny jak kabaret "Kałamasz", czyli Sylwester Maciejewski bardziej znany jako Solejuk, jego kumpel z "ranczowej ławeczki", Hadziuk (a tak właściwie Bogdan Kalus) oraz legendarny Jacek Łapot. Jak przystało na potrójną „lożę szyderców” Wodzianka nie uraczy ich tylko wodą. Damska część publiczności zawyje z zachwytu nad Wodzianem, który z pewnością ugasi pragnienie zaproszonych gości i zaspokoi apetyt Kuby. Gwarantujemy hektolitry taniego wina, obowiązkową degustację no i oczywiście kaca. Moralnego kaca! Bo przecież od Rio do Wilkowyj jest tak niedaleko….