Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11

Dwoje aktorów i niepowtarzalny Król TVNu - to spotkanie z pewnością zapisze się na kartach historii. Na kanapie u Kuby zasiądzie nieziemsko uwodzicielska Magdalena Boczarska oraz słodki jak cukier Sebastian Fabijański.

Niech nie zwiedzie was uroda tej pięknej aktorki - Magdalena Boczarska to kobieta o wielkim temperamencie i jeszcze większym talencie, który niejednokrotnie został doceniony przez krytyków filmowych i nie tylko. Widzowie pokochali ją m.in. za rolę w „Drugiej Szansie”, w której doskonale wcieliła się w sprytną i inteligentną Sarę Daymer. Jury Festiwalu w Gdyni zachwyciła tytułową rolą „Różyczki” w filmie Jana Kidawy-Błońskiego. Odgrywanie jakich scen jest dla niej niekomfortowe? Które role sprawiają jej największą przyjemność i jak sprawić, by sytuacje intymne wyglądały wiarygodnie na ekranie? Zobacz, jakie pikantne sekrety z planu zdecyduje się opowiedzieć Boczarska swojemu ulubionemu prowadzącemu.

Drugim gościem Kuby będzie Sebastian Fabijański - piekielnie zdolny aktor, który jako twardziel o przesłodkim pseudonimie "Cukier" rozkochał w sobie nie tylko niebezpieczne kobiety. Zalotny uśmiech i gangsterskie alter ego tego przystojniaka sprawiło, że nowy „Pitbull” podbił serca nie tylko męskiej publiki. Czy Fabijański prywatnie też ma coś z chuligana? Czy szuka dziewczyny i jeśli tak, to jakiej? Tego nie możesz przegapić!