Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Trzej królowie w jednym miejscu? To możliwe! Zwłaszcza, jeśli na kanapie u Kuby spotykają się prawdziwi władcy polskiej sceny muzycznej! W studiu Króla TVN-u pojawią długo zapowiadani młodzi, gniewni, czyli Popek, Sobota i Matheo.

To będzie nieziemska rozmowa o przyziemnych sprawach - pojawią się pytania o kulisy współpracy raperów, o wiarę i marzenia zawodnika MMA. Jak z wierszami Mickiewicza radzi sobie „Popuś”, ile książek w swoim życiu przeczytał i co grozi dziennikarzowi za zadawanie niewygodnych pytań? Te i inne sekrety zdradzi najbardziej poszukiwana gwiazda polskiego show-biznesu, Paweł Ryszard Mikołajuw.

Na drugim krańcu słynnej kanapy zasiądzie Paweł Domagała, aktor, który uwiódł Polki swoimi rolami w „Planecie Singli” i „Wkręconych”. Jakie projekty szykuje i kiedy premiera jego najnowszego filmu? Czy uda mu się dołączyć do „Gangu Albanii”? Oglądaj, bo warto!