Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

U Kuby zanosi się na bardzo muzyczne spotkanie! Prosto z odległej Francji na słynnej kanapie wylądował Michał Kwiatkowski, nasz najprzystojniejszy towar eksportowy oraz Mesajah, czyli Manuel Rengifo Diaz.

Oczywiście nie obędzie się bez pytań o zaręczyny i rychły ślub najstarszego z braci Kwiatkowskich, o nowe projekty, bo hity Michała nie tylko zachwyciły polskich fanów, ale także podbiły zachodnie listy przebojów i o Dawida, którego kocha co najmniej połowa polskich nastolatek.

A czym zaskoczy Mesajah? To będzie prawdziwa petarda, bo artysta powraca z nowym albumem! Na krążku z pewnością znajdą się brzemienia w stylu reggae i dancehall. Czy goście Wojewódzkiego zdecydują się na mały duecik? Zobacz, co szykuje ta utalentowana dwójka i jaką niespodziankę dla widzów przygotował Michał Kwiatkowski!