Kuba Wojewódzki

sezon 22

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Waleczny, wytrwały, silny - na kanapie u Kuby zasiadł współczesny gladiator z krwi i kości - Mamed Chalidow. Aktualny mistrz KSW w wadze średniej, międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej w latach 2009-2011 oraz człowiek, który w swojej karierze wygrał 33 walki, zremisował dwa razy, a porażkę poniósł zaledwie cztery. U Wojewódzkiego wystąpi po raz drugi. Jak tym razem poradzi sobie u Króla TVN?

Do tych zacnych dżentelmenów dołączy Monika Jaruzelska - dziennikarka, stylistka i projektantka mody. Autorka pełnej dowcipu, ironicznej autobiografii „Towarzyszka panienka”, w której opowiedziała o dorastaniu u boku generała Wojciecha Jaruzelskiego. Kobieta, która po sukcesie swojej pierwszej publikacji, nie spoczęła na laurach. Napisała kontynuacje „Rodzina” i „Oddech”.  Co się dzieje w życiu dziennikarki, która odniosła tak wielki sukces? Sprawdź koniecznie!