Kuba Wojewódzki

sezon 21

Kuba Wojewódzki 11 ciąg dalszy

Tylko u nas możecie zobaczyć pełną, nieograniczoną czasem ani przestrzenią wersję odcinka Kuby Wojewódzkiego. Tego nie zobaczycie w telewizji! Sprawdźcie, co działo się w studio po zakończeniu programu na antenie! Oglądaj ciąg dalszy odcinków programu "Kuba Wojewódzki".

Anielski głos i piekielnie dobry żart - w tym odcinku na kanapie u Kuby spotkają się prawdziwi królowie! W ogniu pytań prowadzącego stanie Anita Lipnicka - kobieta, która zawładnęła polską sceną muzyczną, piosenkarka, której hity śpiewała cała Polska i artystka, która od lat nie daje o sobie zapomnieć.  Czy uda jej się swoim wyjątkowym głosem uwieść prowadzącego? Jakie projekty szykuje i czy wkrótce usłyszymy jej nową płytę?

Po drugiej stronie słynnej kanapy zasiądzie Mikołaj Cieślak, bardziej znany jako jeden z czołowych artystów kabaretowych, czyli współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju. Człowiek, który ujmuje widownię swoim żartem, i który w ciągu zaledwie kilku sekund potrafi rozśmieszyć niejednego ponuraka. Nie zabraknie oczywiście także Kuby - jedynego i niepowtarzalnego Króla TVN-u! To z pewnością będzie królewskie, przezabawne spotkanie. Tego nie możesz przegapić!